کد خبر : 12374

Print This Post Print This Post
رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت: کسانی که با غرور هواداران تراکتورسازی بازی کردند باید مجازات شوند.

به گزارش پیام مرند، کمال‌الدین پیرموذن عصر دیروز در جمع تعدادی از خبرنگاران در اردبیل اظهار کرد: اصلاً برای ما قابل قبول نیست که ورزش ما به ویژه فوتبال که جوانان و طرفداران بی‌شماری دارد، به این وضعیت بیفتد، در حالی که باید فوتبال باشگاهی و ملی ما بیشتر از این تقویت شود.

وی به حوادث اخیر تبریز و لطمه وارد شده به حیثیت فوتبال ایران اشاره کرد و ادامه داد: ‌در این ماجرای اخیر حق و حقوق مردم آذربایجان و تیم تراکتورسازی پایمال شد و ما از وزارت ورزش و جوانان خواسته‌ایم تا در کنار فدراسیون فوتبال در این زمینه پاسخگو باشد.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس، بهترین سیاست را سیاست همراه با صداقت و راست‌پنداری توصیف کرد و افزود: آنهایی که سعی کردند با غرور هواداران تراکتورسازی و آذربایجان بازی کنند باید به مجازات برسند.

پیرموذن به دروغ‌پردازی‌های رخ داده در این بازی و اعلام نتیجه مساوی سایپا و سپاهان برای تضعیف تیم تراکتورسازی اشاره کرد و یادآور شد: این حوادث نشان می‌دهد که چنین برخوردهایی سلیقه‌ای و ناشیانه بوده است.

وی از رئیس جمهور در آستانه سفر به آذربایجان شرقی خواست تا با دستور ویژه به مسئولان امر نسبت به پیگیری این موضوع و خلق اعتماد دیگر به همراه احقاق حق مردم آذربایجان تلاش و جدیت داشته باشد.

نماینده مردم اردبیل،‌ نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در پایان بیان کرد: بنده بر این باورم سوء‌مدیریت در این موضوع محرز است و انتظار می‌رود با خاطیان نیز برخورد جدی انجام شود.

انتهای پیام/

منبع: فارس