کد خبر : 13880

Print This Post Print This Post
جلسه رسیدگی به مشکلات و نیازمندیهای صنعت شهرستان در محل فرمانداری به ریاست کرمی معاون استاندار آذربایجان شرقی برگزار شد.

به گزارش پیام مرند، تقی کرمی معاون استاندار آذربایجان شرقی در جلسه هسته های کلیدی شهرستان اظهار داشت: یکی از اصلی ترین مشکلات جامعه بحران اشتغال است که با حمایت از بخش صنعت و چرخش چرخ کارخانجات می توان به نتایجی رسید.

وی در ادامه با اشاره به حمایت از سرمایه گذار تصریح کرد: باید در زمینه جذب سرمایه گذار و در جهت ایجاد اشتغال و رونق تر نمودن اقتصاد شهرستان تلاش بیشتری صورت گیرد که باید در این زمینه نگاه خود را به سرمایه گذار تغییر دهیم.

کرمی خاطر نشان شد: باید راه را برای حضور سرمایه گذار هموار کنیم و با حمایت از سرمایه گذاران در شهرستان تغییر ایجاد کنیم.

وی افزود: شهرستان مرند قابلیتهای فراوانی در حوزه سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال پایدار دارد که با وجود برخی صنایع و مواد اولیه، ایجاد صنایع پائین دست به طور قابل توجهی مورد نیاز است.

در ادامه این جلسه مدیران کارخانجات الیاف شیشه، فولاد گستر زنوز ، خاک چینی ، و … در مورد مسائل و مشکلات موجود در حوزه خود به بحث و بررسی پرداختند.

انتهای پیام/

  1. rostam گفت:

    بدتر از شعار…. جلفا یه روزی بخش مرند بود الان برید ببینید چه اتفاقاتی اونجا افتاده و مرند در خواب زمستانی با الطاف بیکران مسئولان!