کد خبر : 14142

Print This Post Print This Post
پنجشنبه 11 تیرماه جلسه هماهنگی پیرامون راهپیمایی روز قدس امسال در فرمانداری مرند تشکیل شد.

به گزارش پیام مرند، فرماندار ویژه شهرستان مرند گفت: روز قدس همانطور که حضرت امام خمینی (ره) فرمودند ، روز حیات مجدد اسلام است زیرا که در مقابل دشمن اصلی اسلام، مسلمین و مردم آزاده جهان بپا می خیرند .

وی تصریح کرد : روز جهانی قدس و ۲۲ بهمن ریشه در آرمانهای نظام دارد و باید تلاش کنیم تا مراسم راهپیمایی روز قدس امسال از سالهای گذشته با شکوهتر و عظیم تر برگزار شود .

معاون استاندار آذربایجان شرقی بیان داشت : امسال نیز مانند سالهای گذشته از ظرفیت تمامی نهاد ها و ارگانها برای برگزاری بهتر راهپیمایی روز قدس استفاده کنیم و تمامی دستگاهها در جهت برگزاری بهتر راهپیمایی تعامل و همکاری داشته باشند .

کرمی اظهار داشت: این روز فرصتی است برای آنکه ما بتوانیم انقلاب اسلامی را براساس آموزه های دینی و الهام از همه آموزه هایی که از پیامبر گرامی اسلام (ص) و ائمه بزرگوار رسیده به جهانیان بشناسانیم.

وی در خصوص راهپیمایی روز قدس سال ۹۴ بیان داشت : راهپیمایی امسال به دلیل احتمال در تقارن عید فطر یک هفته زودتر از موعد مقرر در کشور ، روز بیست و سوم ماه مبارک رمضان ( ۱۹ تیر ماه ) همزمان با سراسر کشور در شهرستان مرند برگزار خواهد شد .

نماینده عالی دولت در شهرستان در خصوص مسیر و ساعت شروع راهپیمایی افزود : همه تمهیدات ترافیکی ،انتظامی ، امنیتی و خدمات رسان در طول مسیر مهیا گردیده و مسیر راهپیمایی از مسجد جامع (شروع) –خیابان شهید رجایی ، خیابان پروین اعتصامی ،خیابان تختی ،میدان مادر ، چهار راه برق ، خیابان امام (ره) ، میدان امام (ره) بوده و راس ساعت ۱۱ از محل مورد نظر شروع خواهد شد.

انتهای پیام/