کد خبر : 14403

Print This Post Print This Post
غلامرضا قاسمی عکاس و خبرنگار مرندی در وبلاگ شخصی خود پیرامون بنرهای تبریک و تسلیت نصب شده در سطح شهر یادداشتی انتقادی نوشت.

به گزارش پیام مرند، قاسمی در وبلاگ مرند خبر نوشت: چند صباحی است که ” جمعی از اهالی شهرستان مرند ” با نصب بنر در سطح شهرستان مرند به اشخاصی که به پست و مقامی می رسند تبریک و تهنیت می گویند !

بدون شک اهالی واقعی شهرستان مرند حسابشان از این ” جمعی از اهالی شهرستان مرند ” جداست و مردم شریف و ولایت مدار شهرستان مرند با حضور خود در تمامی صحنه ها حقانیت خویش را به اثبات رسانیده اند و آخرین حضور آنان شرکت در تشییع جنازه ناواستواریکم شهید سید قاسم محمود عربی و راهپیمایی حماسی روز جهانی قدس بود.

حال سوال این است ، چرا ” جمعی از اهالی شهرستان مرند ” از نصب فقط یک بنر از شهید ناواستواریکم شهید سید قاسم محمود عربی خودداری کرده بودند ؟

آیا این شهید ، برد تبلیغات انتخاباتی نداشت ؟

آیا این شهید ، تاثیری در انتخابات آینده مجلس ندارد ؟

آیا این شهید….

بیش ازاین نمی گوئیم ! چون از آن بیم داریم که به نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی متهم شویم.

انتهای پیام/

  1. rostam گفت:

    این بنرها را جمعی از اهالی شهرستان مرند نصب نکرده بلکه یکی از شهرداران مرن…….. آن هم با اصرار آقای ….تازه به دوران رسیده نصب شده است!!!! حال سوال اینجاست: چه لزومی به این کارها هست؟!! آیا در دولت قبلی بخشداران از این کارها می کردند؟!!! دولت تدبیر و امید به دنبال چیست؟

  2. همشهری گفت:

    استاندار آذربایجان شرقی اظهار داشت: بر اساس توافق صورت گرفته، شرکت سرمایه‌گذاری یونیت ترکیه دو نیروگاه بادی در شهرستان‌های اهر و سراب و سه نیروگاه سیکل ترکیبی در شهرستان‌های تبریز، میانه و جلفا احداث می‌کند.

    وی میزان اعتبار پیش‌بینی شده برای احداث این نیروگاه‌ها را سه میلیارد دلار اعلام کرد و افزود: ظرفیت تولید این نیروگاه‌ها در مجموع ۳۵۰۰ مگاوات است که نیروگاه‌های بادی در فاصله‌ای بسیار کوتاه و نیروگاه‌های سیکل ترکیبی در مدت ۳۰ ماه از زمان شروع عملیات به تدریج وارد مدار خواهند شد.استاندار آذربایجان‌‌شرقی فرمانداران شهرستان‌های تبریز، اهر، سراب، میانه و جلفا را مامور پیگیری مسایل مربوط به این پروژه کرد و گفت: کمیته‌ای متشکل از مدیران مرتبط برای حمایت از این سرمایه‌گذاری در شهرستان‌های یاد شده تشکیل شود.راستی چه خبر از وعده وزیر نیرو دولت تدبیر وامید مبنی بر احداث نیروگاه ۱۰۰۰مگاواتی مرند جناب فرماندار ویژه مرند غیر از این است که این شهرستان یکی از شهرهای پیشرو در اهداف دولت تدبیر واصلاح طلبی است ولی چرا در عمل همیشه مظلوم ومهجور واقع شده وفقط وعده های ان نصیب این خطه میشود ویا احتمال دارد مابین دواستان اذربایجانشرقی وغربی واقع شده وجزئ هیچکدام محسوب نمیشود که از اولین امکانات شهری نظیر ترمینال مناسب و موزه وهتل وفرهنگسرا وراه خوب وامکانات بهداشتی وتفریحی واموزشی مناسب برخوردار نیست!لطفا کسی پاسخگو باشد وپیگیر اینجور مسائل باشد نه بنر و…