کد خبر : 15665

Print This Post Print This Post
کرمی فرماندار شهرستان مرند در جلسه شورای اداری این شهرستان از دستگاههای اجرایی خواست در سال انتخابات طوری عمل کنند که در مظان تهمت و اتهام قرار نگیرند.

به گزارش پیام مرند، جلسه شورای اداری شهرستان مرند با حضور ائمه جماعات شهر های مرند و یامچی ، نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس، روسای دستگاه های اداری و فرماندهات نظامی و انتظامی به ریاست معاون استاندار آذربایجان شرقی در محل سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد .

تقی کرمی در بخشی از سخنان خود با اشاره به سال ۹۴ بعنوان سال انتخابات گفت: ورود به عرصه رقابت برای همه آزاد است و هرآن کسی که توانایی خدمت و کمک به اعتلای نظام جمهوری اسلامی را دارد وارد عرصه رقابت شود اما دستگاههای اجرایی طوری عمل کنند که در مظان تهمت و اتهام قرار نگیرند.

فرماندار مرند افزود: برگزاری انتخابات باید سالم ، شفاف و بی طرفانه باشد و وظیفه فرماندار و مجموعه فرمانداری برگزاری چنین انتخابات و حراست از رای مردم شریف می باشد .

وی در ادامه این جلسه گفت: خدمات دولت تدبیر و امید آنگونه که شایسته است به تصویر کشیده نمی شود و دولت در بحث اطلاع رسانی مظلوم واقع شده است

کرمی  افزود: دستگاه های دولتی ارتباط تنگاتن با رسانه ها داشته باشند چرا که رسانه ها انعکاس کننده عملکرد دولت هستند .

فرماندار مرند همچنین با اشاره به برنامه های هفته دولت شهرستان مرند بیان داشت: کارخانه بزرگ الیاف شیشه مرند با سرمایه گذاری ۵۰۰ میلیارد تومان – پل روگذر دولت آباد- شهرک صنعتی زنوز –ترمینال بین شهری – سالن ازدواج آسان – اتاق کنترل ترافیک – افتتاح محور مرند – کشکسرای به طول ۱۵ کیلومتر –کلنگ زنی فاضلاب شهرک میلاد و … از طرحهای آماده افتتاح و یا کلنگ زنی در هفته دولت در شهرستان مرند میباشند .

وی با اشاره به تکمیل دانشکده فنی و مهندسی شهر مرند افزود: با پیگیریهای فراوان فرمانداری و نماینده محترم مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی توانستیم اعتبار لازم برای ادامه ساخت و تکمیل این دانشکده را دریافت و امیدوارم در هده فجر امسال بتوانیم آنرا افتتاح کنیم و دانشکده فنی و مهندسی با دانشکاه علمی و کاربردی ادغام و زمینه لازم را برای ایجاد یک دانشگاه صنعتی در شهرستان فراهم کرده است .

انتهای پیام/

  1. محمودی گفت:

    خود این فرماندار بهشدت دنبال تبلیغات جناحی است!! چندین جلسه برای فتنه گران و مشارکتی ها ترتیب داده و خودش هم به نفع جناح خاص تبلیغات و صحبت کرده اونوقت به دیگران چه توصیه ای می کنه!!! خیلی متاسفم!!۱ آیا لیاقت مردم این است؟!!!

  2. همشهری دلسوز مرندی گفت:

    بله

  3. همشهری گفت:

    باسلام/خبردارید در هیاهوی خبری مربوط به هفته دولت کمبودها وضعف زیر ساختهای ورزشی که لازمه پرورش جوانان این خطه است مثل شروع دوباره کارهای اجرایی ورزشگاه جدید-خانه جودو(هنرهای رزمی)وعده داده شده مدیرکل بنام شهید سردار عبدالهی-تکمیل ورزشگاه ولیعصر وزمین گلف وعده داده شده شهردار در یوموری تپه و…به دست فراموشی سپرده شد وهیچیک از رسانه های محلی پیگیر این امور ووعده ها برای سلامت جامعه وتندرستی جوانان نیستند که این شهرستان در فقر شدید اماکن ورزشی وفضای سبز به سر میبرد باتشکر