کد خبر : 17792

Print This Post Print This Post
کارگران کارخانه تبریز کف شهرستان مرند همچنان در مسیر احقاق حقوق خویش سرگردانند.

به گزارش پیام مرند، کارگران کارخانه «کاشی تبریزکف مرند»، ماهها و سالها است که برای مطالبه حقوق عقب افتاده خود در خیابان ها و مقابل فرمانداری سرگردان هستند و ای کاش هایشان به یک رویا در زندگی تبدیل شده اند.

اینبار تعدادی از کارگران تبریز کف با حضور در دفتر پایگاه خبری پیام مرند از تعطیلی کامل کارخانه و آغاز بیکاری باجیب خالی خبر دادند.

به گفته این کارگران، کارخانه تبریز کف از حدود سه هفته پیش تولید خود را متوقف کرده است و همچنان کسی پاسخ شفاف و قانع کننده ای نمی دهد.

یکی از کارگران به خبرنگار ما گفت: ما کمال تشکر را از اعضای شورای تامین مخصوصا دادستان محترم داریم که قول داده اند در اسرع وقت مسئولین این کارخانه را جهت پاسخگویی فرابخوانند و ما نیز به تلاش مسئولان امیدواریم.

یکی دیگر از کارگران از یکی مسئولین بلندپایه اجرایی شهرستان گلایه کرد که در پاسخ به درخواستهای کارگران از اینکه به این ماجرا ورود نخواهد کرد، خبر داده است!

کارگر دیگر که بغض گلویش را گرفته است میگوید: دیگر نمیدانیم چه کار کنیم؛ آنقدر درخواست و فریاد استمداد زدیم که دیگر خسته ایم.

گفتنی است دوشنبه ۲۶ مهرماه همزمان با جلسه شورای تامین شهرستان مرند در محل ساختمان فرمانداری این شهرستان تعدادی از کارگران این کارخانه در مقابل ساختمان فرمانداری تجمع کردند.

براساس این گزارش بخشی از مطالبات کارگران این کارخانه از ماهها پیش رداخت نشده است و همچنین بیمه تعدادزیادی از کارگران نیز قطع شده است.

 

انتهای پام/

 1. فرماندار محترم شهرستان مرند
  با سلام .
  احتراما خیلی خلاصه و مختصر و مفید می گویم که :
  « به عمل کار برآید نه شعار . »
  حضرتعالی که می گفتید مشکل را حل خواهیم کرد ، پس چه شد ؟ !
  نکند این بود حل کردن مشکل مردم و کارگران بینوا که در گزارش آمده است ؟ !

  « کارگران تبریز کف و فریادهایی که ضجّه میشوند .
  تبریز کف۱کارگران کارخانه تبریز کف شهرستان مرند همچنان در مسیر احقاق حقوق خویش سرگردانند .

  به گزارش پیام مرند ، کارگران کارخانه « کاشی تبریزکف مرند » ، ماهها و سالها است که برای مطالبه حقوق عقب افتاده خود در خیابان ها و مقابل فرمانداری سرگردان هستند و ای کاش هایشان به یک رویا در زندگی تبدیل شده اند .

  اینبار تعدادی از کارگران تبریز کف با حضور در دفتر پایگاه خبری پیام مرند از تعطیلی کامل کارخانه و آغاز بیکاری باجیب خالی خبر دادند .

  به گفته این کارگران ، کارخانه تبریز کف از حدود سه هفته پیش تولید خود را متوقف کرده است و همچنان کسی پاسخ شفاف و قانع کننده ای نمی دهد .

  یکی از کارگران به خبرنگار ما گفت : ما کمال تشکر را از اعضای شورای تامین مخصوصا دادستان محترم داریم که قول داده اند در اسرع وقت مسئولین این کارخانه را جهت پاسخگویی فرابخوانند و ما نیز به تلاش مسئولان امیدواریم .

  یکی دیگر از کارگران از یکی مسئولین بلندپایه اجرایی شهرستان گلایه کرد که در پاسخ به درخواستهای کارگران از اینکه به این ماجرا ورود نخواهد کرد، خبر داده است !

  کارگر دیگر که بغض گلویش را گرفته است میگوید : دیگر نمیدانیم چه کار کنیم ؛ آنقدر درخواست و فریاد استمداد زدیم که دیگر خسته ایم .

  گفتنی است دوشنبه ۲۶ مهرماه همزمان با جلسه شورای تامین شهرستان مرند در محل ساختمان فرمانداری این شهرستان تعدادی از کارگران این کارخانه در مقابل ساختمان فرمانداری تجمع کردند .

  براساس این گزارش بخشی از مطالبات کارگران این کارخانه از ماهها پیش رداخت نشده است و همچنین بیمه تعدادزیادی از کارگران نیز قطع شده است . »
  جناب آقای فرماندار
  باید قبول کنید که :
  « دو من گفته چون نیم کردار نیست . »
  درست است که واقعیت بین و به فکر مردم هستید اما لطفا بیش از این واقعیت ها را ببینید و بیش از پیش به فکر مشکلات مردم بیچاره و کارگران مظلوم باشید .

  ممنونم .

  با تشکر و احترام :
  محمد رضا وفائی
  حزب موتلفه اسلامی
  و
  شورای راهبردی و سیاستگذاری اصولگرایان