کد خبر : 20628

Print This Post Print This Post
اخیرا برخی از شهروندان مرندی از قطع خطوط تلفن خود توسط مخابرات بخاطر بدهی های بسیار جزیی خبر داده و ابراز گلایه میکنند.

به گزارش پیام مرند،  اخیرا برخی از شهروندان مرندی از قطع خطوط تلفن خود توسط مخابرات بخاطر بدهی های بسیار جزیی خبر داده و ابراز گلایه میکنند.

در همین راستا خبرنگار ما موضوع را از ریاست مخابرات شهرستان مرند پیگیری کرده است.

مهندس قنبروند در گفتگو با خبرنگار ما گفت: این مخابرات یک شرکت خصوصی است و حقیقتا در مقایسه با خدمات آب و برق و گاز در سالهای اخیر نه تنها افزایش هزینه نداشته است بلکه خدمات خود را نیز افزایش داده است.

Capture

وی اظهار کرد: شرکت مخابرات از هیچ جایی و نهادی درآمد و واریزی ندارد لذا تمام هزینه های خود را از منبع درآمدی خود تامین میکند تا به تعهدات خود در قبال پرسنل و پیمانکاران عمل نماید.

رئیس اداره مخابرات مرند تصریح کرد: با توجه به اینکه در مقایسه با خدمات ارائه شده مخصوصا طرح هم خودسازی و هزینه های موجود، درآمد مخابرات کاهش یافته است لذا بعلت این کاهش درآمد، بالاجبار و علی رغم اینکه تمایلی نداریم، خطوط مشترکین بدهکار حتی با مبالغ پایین را قطع میکنیم.

قنبروند به مبلغ کم حق ثبت نام اشاره کرد و گفت: این برای ثبت نام و دریافت یک خط تلفن مبلغی در حدود ۶۵ هزار تومان توسط مشترک هزینه پرداخت میشود در حالیکه برقراری هر خط تلفن حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان برای مخابرات هزینه دارد.

وی افزود: هرچند اینک در قبال بدهی ها حتی بدهی کم اقدام به قطع خط تلفن میوشد اما قبل از اقدام از طرق مختلف اعلام میگردد و در عین حال راههای مختلفی برای پرداخت مبلغ قبوض وجود دارد.

رئیس مخابرات مرند گفت: این شرایط در تمام استان وجود دارد و در واقع مخابرات استان در صدد وصول درآمد ها جهت انجام تعهدات خود می باشد و مطمئنا مخابرات رغبتی برای کاهش تعداد مشترکین و قطع خطوط تلفن ندارد.

انتهای پیام/

c895e283_d95f_4c3e_a328_3523e99d1a9f