کد خبر : 26257

Print This Post Print This Post
قهرمان جوان ورزش ووشوی کشور با اشاره به ارزش و اهمیت حجاب گفت: پوشش ظاهری انسانها نشان از عفت باطنی آنهاست

به گزارش پیام مرند، ” فاطمه قربان زاده: متولد ۱۳۷۵ روستای ” قراجه محمد” و ساکن شهر مرند می باشد که در حال حاضر دانشجوی سال دوم رشته تحصیلی تربیت بدنی بوده و بعنوان مربی ووشو مشغول بکار می باشد.

این رزمی کار جوان مرندی تا کنون حداقل ۱۰ مقام برتر استان و یک مقام قهرمانی کشور را در کارنامه خود ثبت کرده است .

فاطمه قربان زاده در گفتگو با خبرنگار پیام مرند گفت: با توجه به علاقه زیادی که به ووشو دارم با تمام انرژی در جهت ترویج این ورزش در مرند تلاش خواهم کرد و اینک نیز در بحث استعداد یابی در بین جوانان و نوجوانان مرندی فعالیت هایی داریم تا در نهایت به قهرمان پروری نیز برسیم.

وی افزود: این ورزش و جذب علاقمندان نیاز به کار بیشتر است تا نوجوانان و جوانان با این ورزش بعنوان مادر رشته های رزمی آشنا شوند.
عفت درونی انسانها بر شکل و پوشش ظاهری نیز تاثیر میگذارد

این ووشوکار و مربی تلاشگر در خصوص هفته عفاف و حجاب نیز گفت: حجاب هیچ محدودیتی برای بنده نداشته است و بنده پوشش چادر را نه با اجبار خانواده که با اختیار خود انتخاب کرده ام و عقیده دارم حجاب مصونیت است و هرکسی اندکی پیرامون ارزش و تاثیرات حجاب تامل کند یقینا پوشش مناسب و خداپسندانه انتخاب خواهد کرد.

فاطمه قربان زاده تصریح کرد: شکی نیست که عفت درونی انسانها بر شکل و پوشش ظاهری نیز تاثیر میگذارد و در واقع انسانیت به باطن است اما ظاهر را نیز باید حفظ کرد.

وی خاطر نشان کرد: ورزش فقط برای جسم نیست بلکه روح انسانها نیز باید مورد توجه قرار گیرد و بنده در این راستا سعی مکینم با رفتار و منش خود پیام و ارزش حجاب را به شاگردان برسانم تا یقین پیداکنند که یک خانم باحجاب نیز میتواند به درجات خوب در هر رشته ای برسد.

قربان زاده در پایان از مربیان خویش سرکار خانم فتاح پور و سرکار خانم قنبرعلیزاده و همچنین آقایان عبدالعلی ابراهیمی و ناصر رضایی روسای سابق و فعلی هیات ووشو شهرستان مرند تقدیر و تشکر نمود .

انتهای پیام/