کد خبر : 30855

Print This Post Print This Post
همزمان با دهه مبارک فجر ، ساخت فیلم مستند مادر ، روایت زندگانی شهید والا مقام حسن جانجانی در مرند به پایان رسید .

به گزارش پیام مرند، حسن شیخ زاده مسئول روابط عمومی این سپاه در گفتگو با خبرنگار ما گفت : فیلم مادر روایت زندگانی شهید والا مقام حسن جاتجانی اهل روستای یکان علیا از توابع شهرستان مرند می باشد که استارت اصلی کار در منطقه ییلاقی قره چی با حضور اکیپی از طرف روابط عمومی سپاه این شهرستان ، در کنار خانواده و طایفه این شهید در ییلاق ، زده شد .
شیخ زاده در خصوص این مستند گفت : مستند مادر در راستای گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر و حفظ آثار شهدا و خانواده هایشان ، در مدت ۱۳ دقیقه آماده شده ، که در این فیلم محور اصلی ، مادر شهید بوده ، و مادر به همراه سایر فرزندانش در ییلاق ، به زبانی ساده ، شخصیت و زندگی شهید را روایت می کنند .
وی در ادامه به عوامل اجرایی و نحوه ساخت فیلم و کارشان اشاره کرده و گفت : روحیه عوامل اجرایی در ساخت این مستند ، انقلابی و جهادی بوده و با روحیه معنوی بالایی که داشتند ، توانستند به نوبه خود سهم کوچکی از دین خود را نسبت به شهدا و نظام اداء نمایند .
شیخ زاده در پایان افزود : بنده به نوبه خود از تمامی دست اندرکاران ساخت فیلم ، به خصوص بسیجی هنرمند و نخبه ، نادر رباطی که وظیفه خطیر نماینده صدا و سیمای شبکه سهند در مرند را هم دارند تقدیر و تشکر می کنم و از خداوند متعال خواهانم که همه ما را با شهداء محشور بدارد .

انتهای پیام/