کد خبر : 30945

Print This Post Print This Post
"کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به دلیل اتفاقات و درگیری در شهر آورد پایتخت کاپیتان های 2 تیم را با محرومیت روبرو کرد"ایا به اعتقاد شما این رای عادلانه بود؟

به گزارش پیام مرند, در پایان دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس که در هفته بیست و یکم شانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر روز یکشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار شد و آبی پوشان ۳ بر ۲ حریف خود را شکست دادند، کاپیتان های دو تیم با یکدیگر درگیر شدند.

طبق رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال،  مهدی رحمتی بازیکن تیم استقلال تهران به دلیل رفتار زننده با بازیکن تیم مقابل در وقت های پایانی مسابقه که با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد و همچنین تکرار تخلفات بعد از پایان مسابقه به دو جلسه محرومیت و مبلغ ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. ضمنا یک جلسه محرومیت تعلیقی وی به مرحله اجرا گذاشته می شود، برهمین اساس مهدی رحمتی سه جلسه محروم از همراهی تیم خود است.
همچنین سیدجلال حسینی – بازیکن پرسپولیس به دلیل درگیری با بازیکن تیم مقابل به یک جلسه محرومیت و مبلغ ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
 شما می توانید رای صادره از سوی کمیته انضباطی را با توجه به سوابق گذشته و موارد مشابه تحلیل و در بخش نظرات کاربران برای ما ارسال کنید.
انتهای پیام/
منبع: باشگاه خبرنگاران