کد خبر : 32009

Print This Post Print This Post
فرمانده سپاه مرند در جلسه هماهنگی مراسمات هفته دفاع مقدس،فداکاری و ایثارگری های رزمندگان را در طول جنگ تحمیلی ، منشاء فرهنگ مقاومت و پایداری عنوان کرد و گفت : این فرهنگ باید در کشور نهادینه شود و برای همگان به خصوص مسئولان و دولتمردان باید الگو باشد .

به گزارش پیام مرند، جواد قهرمانزاده در این جلسه با بیان اینکه ایران اسلامی امروزه بعنوان کشوری مقتدر، توانمند و پیشرو با قدرت بازدارندگی بالا در دنیا مطرح است، گفت: این قدرت و همت ملت ایران است که جرات تجاوز مجدد را از دشمنان گرفته و تمامی توطئه ها و نقشه های شوم دشمنان نظام و اسلام را حنثی کرده است .
قهرمانزاده در ادامه قدرت و بالندگی نظام را مدیون مدیریت داهیانه حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و قدرت عظیم مردم عنوان کرده و افزود: تقارن بزرگداشت هفته دفاع مقدس با ایام ماه محرم فرصتی است تا فرهنگ غنی فداکاری ، ایثار ، جهاد و شهادت که بر گرفته از نهضت عظیم عاشورا بوده توسعه و گسترس یابد و بیش از پیش میزان تاثیر سیره ائمه در جامعه نمود پیدا کند .
وی در پایان از اجرای بیش از ۶۰ برنامه متنوع و پرمحتوا در ایام هفته دفاع مقدس خبر داده و گفت : ما باید نگذاریم دفاع مقدس و سایر شعائر دینی به فراموشی سپرده شود تا بتوانیم دین خود نسبت نظام و اسلام اداء نماییم .