کد خبر : 32046

Print This Post Print This Post
پدر شهید مدافع حرم شهید روح اله طالبی در پی انتشار اخبار شکست داعش و پیروزی های جبهه مقاومت گفت : هر زمان امت اسلامی از ولایت امر مسلمین پیروی کرده اند تاریخ پیروزی و دستاوردهای درخشان را ثبت کرده است.

به گزارش پیام مرند، احد طالبی پدر شهید طالبی در گفتگو با  خبرنگاران  ضمن تبریک پیروزی های جبهه مقاومت و شکستهای سنگین داعش گفت: بی تردید این پیروزی ها و دستاوردها پس از الطاف الهی در سایه رهمنودهای مقام معظم رهبری است که اگر نبود رهبری مدبرانه ایشان مشکلات فروان در جبهه های مختلف داشتیم و امروز شاهدیم که داعش با صورت بر زمین زده خورده و حامیانش از جمله امریکا، اسرائیل و آل سعود دچار آشفتگی و سردرگمی شده اند.

وی تصریح کرد: اطاعت رزمندگان اسلام از ولایت فقیه و حرکت در مسیر رهنمودهای شجاعانه مقام معظم رهبری امروز نتیجه داده است و که اگر چنین نبود وقوع صفین دیگر دور از ذهن نبود .

پدر شهید مدافع حرم خاطر نشان کرد: حال در ادامه این دستاوردها جهت رسیدن به مراحل بعدی و پیروزی نهایی اسلام واقعی هیچ راه دیگری جز اطلاعت از ولی امر مسلمین نداریم که سایر موفقیت ها و رسیدن جامعه اسلامی به آسایش ایده آل و سعادت دنیوی و اخروی امت اسلام  نیز در همین مسیر می باشد.

احد طالبی افزود: تاریخ گواه است که هر زمان امت اسلامی از ولی امر مسلمین اطلاعت کرده و چشم به بیگانه نداشته  به پیروزی های عظیم و ماندگاری دست یافته است.

http://yashilvatan.ir/wp-content/uploads/2017/11/dds.jpg
گفتنی است شهید روح الله طالبی متولد ۱۳۶۶ از شهر کشکسرای شهرستان مرند بود که  در ۱ آبان ۹۴ مصادف با روز تاسوعای حسینی (ع) به شهادت رسیده و پیکر مطهرش پس از دو ماه بی خبری روز جمعه ۴ دی ۹۴ جهت تشییع به تبریز و سپس به شهر کشگسرای شهرستان مرند منتقل شد.

پیکر مطهر این شهید والا مقام ۵ دی در زادگاهش مرند تشیع و تا زمان ظهور حضرت حجت در خاک به امانت خواهد ماند.

از این شهید یک دختر سه ماهه به یادگار مانده است.