کد خبر : 32073

Print This Post Print This Post
نماینده ولی فقیه در سپاه عاشورا حماسه نهم دی را یک رفراندوم تاریخی برای حقانیت نظام عنوان کرد.

به گزارش پیام مرند، حجت الاسلام والمسلمین حسن کاملی فر در مراسم گرامیداشت روز نهم دی ماه در مرند با اشاره به گرامیداشت این روز گفت : روز نهم دی ماه برای تاریخ این کشور یک رفراندوم باشکوه در اثبات ولایت فقیه در نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی با اشاره به ایجاد فتنه در سال ۸۸ توسط دشمنان نظام افزود : مسئله تقلب در انتخابات سال ۱۳۸۸ یک بهانه برای اجرای نقشه براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران بود که طی سال های قبل از انتخابات طراحی و در آن سال با وجود بهانه در موضوع انتخابات در حال عملیاتی شدن بود که با بصیرت رهبری و حضور به موقع مردم ایران سرکوب شد.

نماینده ولی فقیه در سپاه عاشورا در ادامه به حضور ۸۵ درصدی مردم در انتخابات سال ۸۸ اشاره کرد و گفت :این حضور باشکوه در تاریخ انتخابات کشور یک زلزله سیاسی برای اردوگاه دشمن خارجی و فریب خوردگان داخلی بود.

حجت الاسلام کاملی فر افزود : اگر در روز پایان انتخابات رقبای انتخابات به رای صحیح مردم احترام می گذاشتند و از قانون تبعیت می کردند شاهد ویرانی و به شهادت رسیدن چندین نیروی بسیج مردمی در تهران و سایر شهرها نبودیم.

وی با بیان اینکه اکنون بعد از گذشت هشت سال از فتنه سال ۸۸ برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مسئولین دولتی با بیان اینکه اگر در آن زمان با سران فتنه با ملایمت برخورد می شد شاهد چنین ویرانی در طول هشت ماه بعد ازانتخابات سال نبودیم گفت : برخی با چنین تعاریفی از سران فتنه در صدد ایجاد ناامیدی و ناکارآمدی نظام برای مردم هستند و می خواهند با چنین تعابیری نگاه مردم به نظام را خدشه دار کنند که مردم بابصیرت انقلاب اسلامی ایران ولایت مداری و بصیرت خود را در روز نهم دی هرسال با شعار این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده خنثی کرده اند.

در پایان این مراسم از ۱۹ نفر از بسیجیانی که در منطقه زلزله زده استان کرمانشاه به ساخت کانکس و کمک به مردم به این منطقه حضور یافته بودند با اهدا لوحی تقدیر شد.

انتهای پیام/