کد خبر : 32109

Print This Post Print This Post
جلسه تودیع مدیر آموزش و پرورش مرند با سخنان کنایه آمیز تخریبی علیه نماینده مردم در مجلس برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پیام مرند، علی رغم اینکه جلسه تودیع و معارفه مدیر آموزش و پرورش شهرستان مرند در فرمانداری این شهرستان برگزار شده بود مجددا جلسه و مراسمی دیگر به سفارش برخی افراد با حضور دهها نفر در تالار معلم این شهر برگزار شد که اغلب مدعوین از اصلاح طلبان این شهرستان بودند.

در این مراسم معراج پیری که صندلی مدیریت آموزش و پرورش مرند را به اباذر کاظمی واگذار می کرد در سخنانی گفت: بنده یک اصلاح طلب هستم و افتخار میکنم.

با توجه به فضاسازی شدید که از چند روز قبل علیه نماینده مرند و جلفا راه اندازی شده و وی را عامل این تغییر معرفی میکردند در این جلسه پیری نیز گفت: برای تغییر بنده چندین تشکیلات دست به دست هم دادند و کاش برخی ها به جای تلاش برای تغییر بنده، برای بودجه آوری تلاش میکردند!

پس از این سخنرانی که همراه با تعریف و تمجید از فرماندار سابق  مرند نیز بود، تقی کرمی  که اکنون بعنوان مدیر کل جدید دفتر امور روستایی و شوراها در استانداری آذربایجان شرقی حضور دارد ضمن تمجید از این هم روستایی طرفداری خویش در بیانیه ای سیاسی که از طریق کانال تلگرامی متعلق به آموزش و پرورش مرند منتشر گردید، نوشت: عرصه سیاست عرصه بازی هاست… برخی خیال میکند با جابجا کردن مدیران قدرت نمایی میکنند… و تا باشد مرندیان یادشان بماند دستورات از جلفا صادر میشود!

وی در بخشی از بیانیه خویش نوشت: مردم مرند روزی صبرشان به پایان خواهد رسید و در پای صندوق های رای این را به نمایش خواهند گذاشت!

به دنبال این بیانیه، محمد حسن نژاد نماینده مرند و جلفا نیز طی یادداشتی  با انتقاد از آنهایی که بر طبق انتقاد می کوبند، نوشت: پایان خدمت آقای پیری اصلا با فشار و لابی بنده نبوده است و آقای پیری و روسای جدید آموزش و پروش در مرند و در جلفا با بنده هیچ نسبت فامیلی ندارند اما نسبت فامیلی و هم روستایی آقای پیری با فرماندار سابق مرند قابل بررسی است.

وی در بخشی از یادداشت خویش نوشت: رسم بر این است که مدیر در جلسه تودیع گزارش عملکرد ارایه نماید مگر اینکه عملکردی نداشته باشد و جهت پوشش ضعف خود به نماینده و دیگران نسبت های ناروا بدهد و ما انتظار داشتیم در مراسم تودیع از دست آوردها سخن گفته شود نه از مباحث سیاسی و غیره.

حسن نژاد در  ادامه پیرو مطالب کنایه آمیز فرماندار سابق مرند نوشت: به آقای کرمی عرض میکنم این مردم فهیم مرند هستند که در انتخابات مجلس به شفافی نشان دادند طرفدار خدمت و خادم هستند و گویا ضربه سیلی مردم بر دهان کسانی که بجای بیطرفی، در قالب تبلیغاتچی کاندیدای خاص ظاهر شده بودند هنوز سنگینی میکند.

گفتنی است این سخنان سیاسی مدیر سابق آموزش و پرورش مرند و بیانیه عجیب مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراها استانداری با واکنش منفی اغلب مردم مرند مواجه شده است و چنین مواضعی را موجب ایجاد تفرقه و یاس مردم عنوان کرده اند.

انتهای پیام/

  1. ناظمی گفت:

    جمع کنید این پایگاه اطلاع رسانی کوفتی برید پیکار زندگی تون بدبخت ها