کد خبر : 32115

Print This Post Print This Post
سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان مرند از ادامه تلاش ها و اقدامات تخصصی 60 نفر از امدادگران برای پیدا کردن کوهنورد مفقود شده در ارتفاعات کوه میشو خبر داد.

به گزارش پیام مرند، حبیب ذوالفقاری در گفتگو با خبرنگار ما گفت: کوهنورد ۲۹ ساله تبریزی از ظهر روز جمعه در کوهستان میشو مفقود شده است که خبر این واقعه توسط همگروهی های وی اعلام و درخواست کمک گردید.

وی افزود: به دنبال این امر یک تیم امداد و نجات از هلال احمر مرند عازم منطقه شدند اما با نزدیک شدن به زمان تاریکی هوا سه تیم دیگر نیز از تبریز به کمک آمدند.

سرپرست هلال احمر مرند ادامه داد: از صبح امروز شنبه نیز شش تیم تخصصی شامل ۶۰ نفر در منطقه حاضر و جستجو ها همچنان ادامه دارد و منطقه ای هم که هم تیمی های فرد اعلام کردند سه مرتبه پایش شده اما تاکنون هیچ گونه ردی پیدا نشده است.
وی با بیان اینکه هنوز هیچ حدسی درباره فرد مفقود شده نمی توانیم بزنیم، گفت: نیت ما این است که فرد مفقود شده صحیح و سالم باشد و ما نیز با تمام قوا تلاش می کنیم تا با پیدا کردن وی، بعد از انجام کارهای درمانی، او را صحیح و سالم به خانواده اش تحویل دهیم.
ذوالفقاری افزود: امسال این چهارمین کوهنوردی است که در کوه میشو شهرستان مرند مفقود می شود که البته سه نفر قبلی، صحیح و سالم پیدا شده اند.

انتهای پیام/