کد خبر : 32180

Print This Post Print This Post
فرمانده سپاه مرند ضمن دعوت از آحاد جامعه برای حضور پرشور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، از این روز بعنوان روز ملی افتخار یاد کرد.

به گزارش پیام مرند، سرهنگ جواد قهرمانزاده در گفتگو با خبرنگاران ضمن تبریک سالگرد پیروزی ارزشمند انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی با حرکت انقلابی ملت و هوشمندی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران شکل گرفت و ارج نهادن به این انقلاب بزرگ از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی افزود:  انقلاب شکوهمند اسلامی ‌در حالی ‌وارد چهلمین سال عمر خود می‌شود که طی این چهار دهه کشور به موفقیت‌های بزرگی در تمامی عرصه‌ها دست‌یافته است؛ کشوری که در سایه انقلاب و باپشتکار مردمی و رهبری مدبرانه امام خامنه‌ای تا به امروز در مقابل زورگویان و سلطه‌طلبان مزدور جهانی بااقتدار ایستادگی کرده و خواهند کرد.

فرمانده سپاه مرند با اشاره به خشم دشمنان ایران اسلامی از تنومند شدن درخت انقلاب تاکید کرد: جوانان زیادی در این راه جان خود را فدا کردند تا این انقلاب به نتیجه برسد و بعد از انقلاب نیز مردم با وجود جنگ و مشکلات اقتصادی از این انقلاب دفاع کردند و انتظار است مردم مانند گذشته از انقلاب حمایت و در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال با شور و شوق شرکت کنند.

وی خاطر نشان کرد: یوم الله ۲۲ بهمن روز ملی افتخار است چراکه نشان از غیرت ملت شریف ایران در دفاع از ارزشهای دینی دارد و به حول و قوه الهی و درخشش مردم همیشه در صحنه این مسیر تا تحویل پرچم انقلاب به امام عصر (عج) ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/