کد خبر : 3988

Print This Post Print This Post
پیام مرند با این تفکر در عرصه رسانه حضور دارد تا شاید مظلومیت شهدا را بیشتر بگوید. پیام مرند آمده است تا در سه راهی شهادت سنگر بگیرد و همچنان از اصول و ارزش های اسلامی و انقلابی دفاع کند.
درباره ما

به نام خدا

پایگاه اطلاع رسانی پیام مرند از سال ۹۱ راه اندازی شد.

این وب سایت با پیروی از آرمانهای امام راحل و شهدای گرانقدر ، به منظور اطلاع رسانی و رسالت خبری در نظر دارد تا مشکلات، آسیبهای اجتماعی، عملکرد ادارات و نهاد ها و تحلیل مسائل منطقه، ایجاد پل ارتباطی بین مسئولین و مردم و در یک کلام صدای شهروندان عزیز شهرستان مرند را پوشش  و انعکاس دهد.

تمامی اخبار علمی، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، شهدا، استان و اخبار به روز جهان را می توانید در این وب سایت مشاهده نمایید.

هدف ما انتشاراخبار و بررسی و پاسخگویی مسئولین درجهت رفع مشکلات شهرستان است و شما می توانید باگذاشتن نظر هرگونه خبر و دیدگاه و همچنین مشکلات منطقه خود را برای ما ارسال کنید تا مسئولین پاسخ دهند.

شما مخاطبان می توانید خاطرات، تصاویر هشت سال دفاع مقدس، وصیت نامه و زندگی نامه شهدا را ارسال کنید تا انتشار دهیم.

برای ملاحظه صفحه اصلی « پایگاه اطلاع رسانی پیام مرند » می‌توانید با مراجعه به اینترنت به آدرس http://peyamemarand.ir مراجعه نمائید.

ارتباط با ما

در «ارتباط با ما» می‌توانید نظر و دیدگاه خود را از طریق ایمیل به پایگاه خبری تحلیلی ارسال و پاسخ خود را در اسرع وقت دریافت دارید.

ایمیل

شما می‌توانید از طریق ایمیل به آدرس payamemarand.2015@gmail.com با مجموعه پایگاه خبری تحلیلی ارتباط برقرار نمائید.

سامانه پیام کوتاه

از طریق شماره ۳۰۰۰۲۶۶۶۰۰۴۹۱۲ پیام کوتاه خود را به مدیریت ارسال نمایید.

جستجو

در «جستجو» می‌توانید با تایپ کلمه مورد نظر به خبر مورد نظر دسترسی پیدا کنید.

تذکر:

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به پایگاه اطلاع رسانی پیام مرند تعلق دارد و هرگونه کپی برداری از اخبار سایت و درج آن در دیگر سایت ها و وبلاگ ها با ذکر منبع بلامانع است.

//مدیریت پایگاه اطلاع رسانی پیام مرند//